Blogs

Tavs teksts sākas šeit. Noklikšķini un sāc rakstīt. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Pēdējā laikā es cenšos eksperimentēt vairāk ar melnbaltajām ainavām. Šo iedvesmu es ieguvu no fotoattēlu negatīviem no mūsu ceļojuma Marokā, un es priecājos, ka šī iedvesma atspoguļojas manos darbos. Tā ir ainava, uz kuru skatoties Tev rodas jautājumi par to, kas ir atstāts ārpus rāmjiem.

Pagājušajā nedēļā es devos uz Pilsētas Galeriju apskatīt izstādi. Izstādes mērķis bija apkopot mūsdienu gleznotāju, fotogrāfu un konceptuālo mākslinieku darbus. Priekš manis tā bija iedvesmojoša vairākos veidos. Ļauj man Tevi izvest cauri izstādei no mana skatu punkta.

Kad es sāku nodarboties ar gleznošanu, es centos noķert katru sīkāko detaļu, kas tiktu pārvērsta lielā ainavas skatā. Skatoties uz šīm gleznām pāris gadus vēlāk, es sapratu, ka gleznā nav skaidrs ko apskatīt pirmo. Minimālisma atklāšana man ir ļoti palīdzējusi un šeit ir pieci padomi, kas cerams palīdzēs arī Tev.